DESTEK TALEBİ göndermek için *** Buraya Tıklayabilirsiniz ***

İletişim için: +90 850 420 90 00

Hakkımızda

Ünvanımız Nüans Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri limited Şirketi. Kısaca Nüans müşterilerine artı değer katmayı orunlara en kısa yollardan en etkin çözümler sunmayı, doğru, dürüst bir ticaret hedeflemiştir.

Hemen hemen her sektördeki deneyimlerini edinimlerini her geçen gün katlayarak artıran başta Logo Yazılım ürünleri olmak üzere tüm çözüm olabilecek etkin yazılımları ve hizmetleri değerli müşterilerimize sunmak bizim bitmeyen enerjimizdir. Bizim için her müşterimiz tek müşterimiz gibidir. Ticaret ahlakına uymayacak davranışlardan kaçınarak Nüans olarak sektörde her daim fark yaratmayı kendine bir borç bilmiştir.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda 2006 ‘ dan itibaren de Donanım ve Web tasarımı branşlarında faaliyet göstermektedir. Böylelikle tek bir firmadan hizmet almayı isteyen firmalarımıza çözüm sağlamış kitlenme noktasına gelen sorunları kaos olmaktan kurtarmış entegre çalışmanın keyfini avantajlarını ,nüansını ortaya koymuştur.

Halen bir çok işletme ve kuruma danışmanlık vermektedir. Buradaki yazıları okuyarak değil bizi projelerimizle ve yaptığımız işlerle Google ve tüm komşu firmalarınızda aratabilirsiniz. Az laf az yazı çok nüans. En kısa zamanda sizin projenizde size tüm bilgilerimizi aktarmaya her zaman hazırız.

"Nüans farkındalık yaratır"

İletişim: Sorunlarınıza çözüm bulmak için iletişime geçebilir veya form üzerinden bize numaranızı bırakabilirsiniz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php56/usr/lib64/php/modules/pdo_oci.so' - libclntsh.so.21.1: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: