DESTEK TALEBİ göndermek için *** Buraya Tıklayabilirsiniz ***

İletişim için: +90 850 420 90 00

Web Tasarım

Web Tasarım sitenizin kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür.
Teknolojinin gelişmesiyle en önemli iletişim aracı konumuna gelen internet, günümüzde tanıtım için en önemli ortamlardan biri. Siz de google arama motorları uyumlu web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Neden?Web Tasarım

  • Yönetilebilirlik Nüans Yazılım bünyesindeki sitelerde olmazsa olmaz dediğimiz kısımdır. Geliştirilecek internet sitesine tam hakimiyet sağlanarak hiç kimseye bağlı olmadan sitenizi güncelleyebilir, bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
  • Erişilebilirlik Son sistem teknolojiler ile geliştirilecek olan internet sitenizin uptime süresinin %99.23 olması garantisini veriyoruz. Web yazılımları için en çok önerilen programlama dili PHP ile geliştirilecek olan siteniz, laravel framework çatısını kullanmaktadır. Cache sistemi ile de sayfa yüklenme hızı en hızlı seviyeye getirilmektedir.
  • Google aramalarında üst sıralara çıkmaya uygun olarak dizayn edilen sayfanız ile daha çok kitleye hitap edebilir müşteri kitlenizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yazılım Detayları

İş Analizi

Web tasarımı yapılmadan önce istekleriniz detaylı olarak incelenip, en doğru internet sitesi için tüm analizler gerçekleştirilir.

Web Yazılım

Profesyonel ekibimiz hızlı ve kullanışlı bir web sitesi için son teknolojileri kullanarak internet sitenizin yazılımını geliştirirler.

Uygun Fiyat

Finans departmanımız işinizin büyüklüğüne göre en iyi fiyatı vererek, uygun fiyat yüksek kalite politikamızı yerine getirecektir.

Zamanında Teslimat

Proje belirlendikten sonra belirleyeceğimiz en kısa sürede yazılımlarını geliştirilip tarafınıza teslim edilecektir.

Sitenize beraber Çözüm Bulalım

mail veya telefon ile iletişime geçerek toplantı internet siteniz için toplantı talebinde bulunabilirsiniz.

bilgi@nuans.com.tr

or

+90 (312) 472 46 46

Ne istersiniz? Mevcut sayfanızı mı geliştirelim yoksa yeniden büyük ölçekli google arama motoru uyumlu internet sitesi mi yapalım?
Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.